Node.js Backend fejlesztő SE-12063)

2024-09-23-Budapest-IT
A Flextronics vezető szerepet játszik a hardvergyártásban, és most izgalmas lehetőséget kínálunk egy tapasztalt Node.js Backend Fejlesztő számára. A csapat célja, hogy átalakítsa a meglévő tesztautó keretrendszerüket Perl-ből Node.js-be, ezzel támogatva a hardverek tesztelését.
Feladatok:
• Tesztautomatizációs framework átírása Perl-ből Node.js-be
• WebSocket kommunikáció implementálása
• Szoros együttműködés a frontend fejlesztővel és a webszerver csapattal
• Adatok kezelése több UTS szervertől

Elvárások :
• Legalább 3 év tapasztalat Node.js fejlesztésben
• Magas szintű JavaScript és TypeScript tudás
• WebSocket kommunikáció ismerete
• Teljesítményoptimalizálási tapasztalat
• NPM és GIT magabiztos használata
• Linux rendszerek ismerete
• Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
• Képesség a határidők betartására (mérföldkő: működő demo 2025 áprilisára)
• Csapatmunkára való készség és rugalmasság

Előnyt jelent :
• Clean Code és SOLID elvek ismerete
• Full-stack fejlesztői tapasztalat
• Worker threadek és child processzek ismerete
• Agilis módszertan alkalmazása
• CGI és Perl tapasztalat

Amit kínálunk :
• Izgalmas, hosszú távú projekt, amely legalább 1,5 évig tart
• Dinamikus és támogató munkakörnyezet
• Lehetőség szakmai fejlődésre és új technológiák elsajátítására

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)